درباره

درباره مؤسسه سیناطب

زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید

مؤسسه سیناطب با تکیه بر تجربه و توان خود در حیطه‌های مختلف آموزشی و فرهنگی از اواخر سال ۱۳۷۵ به طور مستقل شروع به فعالیت در زمینه برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون پیش‌کارورزی و دستیاری به صورت حضوری و مکاتبه‌ای نمود. به مرور، برگزاری کلاس‌های کارشناسی ارشد زیر گروه پزشکی را نیز در کارنامه خود ثبت نمود.

اجرای جلسات راهنمای انتخاب رشته برای اولین بار در ایران توسط اساتید بنامی همچون دکتر مجتبی کرمی برای چندین سال متوالی و اثربخشی مطلوب آن در قبولی داوطلبان آزمون رزیدنتی، یکی از برترین و مؤثرترین کارهای انجام شده در این مجموعه است.

به جرأت می‌توان ادعا کرد که این مؤسسه بنیانگذار برگزاری کلاس‌های شفاهی بورد برای دوره‌های تخصص است و این کار را با مساعدت و همکاری اساتید بنام از سال ۱۳۸۵ شروع کرده است. از ابتدا تا کنون بیش از ۲۰۰۰ نفر در کلاس‌های آسکی این مجموعه شرکت کرده‌اند که رضایت حداکثری داوطلبان سال‌های پیش باعث مباهات این مؤسسه می‌باشد.

از سال ۱۳۹۳ ، تهیه و تدوین کتب رفرانس تخصص در رشته‌هایی همچون رادیولوژی، روانپزشکی، چشم، پوست، طب اورژانس، بیهوشی و … در رأس کار قرار گرفت و با توجه به کیفیت عالی چاپ و ترجمه مطلوب با استقبال دور از انتظار جامعه پزشکی مواجه گردید و مشوّق مجموعه شد تا در تمامی رشته‌های تخصص وارد شده و به نشر کتاب‌هایی در خور شأن رزیدنت‌های محترم هر رشته بپردازد.

این مجموعه مفتخر و مشهور است که هرگز کیفیت مطلوب را فدای سریع چاپ کردن کتاب و به دست آوردن بازار فروش خوب نمی‌کند.

سیناطب همواره با روی باز پذیرای انتقادات و پیشنهادات پزشکان محترم بوده و با افتخار آماده همکاری در زمینه‌های مختلف می‌باشد.

آدرس:
تهران، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان نیایش شرقی، پلاک ۱۷ طبقه ۲ – انتشارات سیناطب

تلفن: 
۰۲۱-۶۶۹۴۴۰۵۱-۲ 
۰۲۱-۶۶۹۰۲۷۴۵-۶

آدرس:
تهران، میدان توحید، خیابان توحید، خیابان نیایش شرقی، پلاک ۱۷ طبقه ۲ – انتشارات سیناطب

تلفن: 
۰۲۱-۶۶۹۴۴۰۵۱-۲ 
۰۲۱-۶۶۹۰۲۷۴۵-۶

X